Luźne rozmówki na Forum cz. 1

Szynkacz
Swiezak



Profesja: Hunter
Poziom: 1000
Postów: 31
Reputacja: 64
00:25 / 06-11-2022

W tym temacie każdy może się przywitać oraz porozmawiać nie tylko o grze. Łatwiej będzie się poznać oraz zintegrować. :D 


Polubienia: 1
Sarkazm
Ciekawy



Profesja: Hunter
Poziom: 52
Postów: 8
Reputacja: 1
14:22 / 05-05-2023

Cześć wszystkim mam nadzieję, że gra przyniesie każdemu wiele radości i zapału do wspólnej gry!


Polubienia: 0
Bubyslaw
Nowy



Profesja: Mage
Poziom: 80
Postów: 2
Reputacja: 6
20:36 / 05-05-2023

Cześć


Polubienia: 0
[ADM] Gitu
Swiezak



Profesja: Mage
Poziom: 195
Postów: 52
Reputacja: 270
21:14 / 05-05-2023

Dobry wieczór, jestem Gitu i w wolnym czasie robię Alkatrie


Polubienia: 1
Bubyslaw
Nowy



Profesja: Mage
Poziom: 80
Postów: 2
Reputacja: 6
22:22 / 05-05-2023

Rób dalej Alkatrie


Polubienia: 0
Akateryuuu
Nowy



Profesja: Warrior
Poziom: 145
Postów: 3
Reputacja: 5
02:06 / 06-05-2023

Dobra noc, tutaj Aka i umiem fifkołka robić i śmigło


Polubienia: 0
Quixoticelixer
Nowy



Profesja: Mage
Poziom: 125
Postów: 1
Reputacja: 0
07:23 / 14-02-2024

Dzień dobry po pracy. Alkatria fajna gierka. Oby się rozrosła. Pozdrawiam wszystkich i mojego przyjaciela Viusa.


Polubienia: 0
Eteled
Nowy



Profesja: Hunter
Poziom: 50
Postów: 2
Reputacja: 0
18:21 / 14-02-2024

Lubie Placki ;P


Polubienia: 0
Lechu
Nowy



Profesja: Mage
Poziom: 61
Postów: 1
Reputacja: 1
12:01 / 20-02-2024

;o


Polubienia: 1
Celine
Nowy



Profesja: Mage
Poziom: 24
Postów: 3
Reputacja: 1
14:54 / 22-07-2024

Cześć Wszystkim :)


Polubienia: 0
Srzibiribiribi
Ciekawy



Profesja: Mage
Poziom: 124
Postów: 7
Reputacja: 2
14:32 / 26-08-2024

Gra umarła bo Gitu sie opierdalał

 


Polubienia: 0
Boxlor
Nowy



Profesja: Warrior
Poziom: 45
Postów: 4
Reputacja: 0
02:31 / 27-08-2024

Tak w sumie chciałem wyciągnąć z siebie kilka refleksji na temat gry i tak patrzę, że ten temat jest chyba jednym z aktywniejszych na forum, może to nie Off-top, ale miejsce myślę odpowiednie na dyskusję.

Konto założyłem w 2021 roku, niby nie tak dawno, ale jednak były to początki tej gry. Po dobiciu poziomu coś powyżej 10 trochę mi się to znudziło. Kilka dni temu przypomniało mi się o gierce, zalogowałem się, wszedłem do gry, popatrzałem, a wczoraj z racji dłuższego L4 stwierdziłem, że pogram, popróbuję - no i spędziłem blisko 10h online. Generalnie było spoko, ale..

W tej dynamicznej grze brakuje... dynamiki. Wszystko tak powoli się zabija, a nagrody lepszej jakości z róznego typu potworów są bardzo rzadkie (biję chyba legendarnego z najniższym poziomem - Czerwonobrody lvl 20 - nic wartościowego z przedmiotów do ekwipunku nie widziałem jeszcze, za to jedynie zwyklaki oraz skrzynie z kryształami potrzebnymi do ulepszenia przedmiotów,a kryształy lecą również z expowisk. Nie wspomnę o czasie bicia go, nudzi od samej myśli, że zaraz będę go bić). Myślę, że ten aspekt jest jednym z tych, przez co wielu Graczy niedługo po założeniu konta po prostu ucieka i więcej nie logują się. 

Zdecydowanym problemem braku dynamiki w grze jest brak rywalizacji - bo z kim, skoro nie ma w niej Graczy? Najgorsze jest to, że w tych czasach mało kto siada do gier MMORPG (z wyjątkiem Margo, bo tam grają z reguły osoby, które zaczynały w to grać 10-15 lat temu i lecą nadal - ale o tym przecież już wiecie). Może zainwestowanie w treści reklamowe na portalach społecznościowych lub może jakiś aktywny kanał YT zrobiłoby jakiś wpływ na przyrost nowych Graczy? Grunt to zainteresować potencjalnie przyszłych konsumentów, więc aktywność na kanale mogłaby być super sposobem. Jakoś koło 18-19 zobaczyłem 9 osób online (sprawdziłem tę zakładkę pierwszy raz totalnie xD), nie spodziewałem się, że ilość jest tak niska. Celowałem, że zobaczę te 30 person chociaż. 

Ta gra może mieć potencjał, ale trzeba może w nią trochę więcej inwestować??? Chciałbym za 8-10 lat wejść do gry i być dumnym, że konto posiadam od początku, a gra ma się dobrze. Dacie radę! 

PS: już nie mogę doczekać się wersji aplikacji na iOS - będzie testowane. :)

 

 


Polubienia: 0